Důležitá není pouze péče o organismus. Duševní hygiena a správný odpočinek jsou neméně zásadními esencemi spokojeného života. Cannabidiol není psychoaktivní, a tak vám umožní to pravé opojení bez omámení.

Opojení bez omámení

Cannabidiol zklidňuje, uvolňuje a posouvá aktivní mysl do roviny odpočinku, duševní pohody a relaxace. Buket opojení je umocněn vůní a chutí nepřepalovaného konopí. Tak je způsobeno ono opojení bez omámení.

Požitek ze 100% legálního konopí

Produkty s cannabidiolem mají nespornou výhodu v tom, že při jejich užívání vás nerozptylují žádné nepříjemné obavy a výčitky z konání nepovolených či nepatřičných aktivit. Z hlediska zákona a legislativy ČR je vše zcela v pořádku. Buďte absolutně v klidu a užijte si jedinečnou pohodu.

100% přírodní produkty bez dalších příměsí

Můžete si být 100% jisti, že ve výrobcích CBDex najdete výhradně čistě přírodní ingredience, aktivní a nosné látky, plus BIO esenciální oleje. Žádné artificiální příchutě či umělá barviva, žádné příměsi, nikotin, nic takového. Na pečlivě střeženou kvalitu našich přírodních produktů jsme patřičně hrdí.

Relaxace mysli a duševní rovnováha je stejně důležitá jako péče o tělesné zdraví. Dosáhněte vnitřního klidu a míru díky opojným účinkům čistě přírodního CBD.
To, co pocítíte, bude pravé nepřepálené konopí. Ctíme zásadu, že žádná chemie nesmí váš intenzivní prožitek narušit. Důvěřujte přírodě.