Cannabidiol optimalizuje buněčnou komunikaci, zklidňuje celkový psychický stav a zmírňuje doprovodné projevy obtíží, např. apatii, nechutenství, celkovou slabost, únavu, ztrátu tělesné hmotnosti.

 

Zlepšuje celkový psychický stav

CBD je účinným pomocníkem ve chvílích, kdy je psychika vlivem zátěže oslabena. Díky svým blahodárným účinkům urovnává stav mysli, navrací zájem o běžné každodenní aktivity, podporuje chuť do života a navrací esenciální psychickou sílu, která je vždy potřeba.

Konopí navrací chuť k jídlu

Nechutenství a snížený apetit je častým průvodním jevem onkologických a nádorových onemocnění, stejně tak se projevuje během terapeutické léčby. Nemůžeme vás do jídla samozřejmě nutit, ale konopí je známé jako velmi účinný prostředek, jak chuť k jídlu v nelehkých chvílích povzbudit.

CBDex® ONCOVIT s fytokomplexem z konopí, meduňky, yzopu lékařského, měsíčku a citronové trávy je účinný pro zklidnění, optimalizuje buněčnou komunikaci, zklidňuje celkový psychický stav a zmírňuje doprovodné projevy obtíží, např. apatii, nechutenství, celkovou slabost, únavu, ztrátu tělesné hmotnosti a další. Meduňka a citronová tráva přispívají ke kognitivnímu a duševnímu zdraví, relaxaci a spánku. Spolu s měsíčkem lékařským pomáhají trávení a funkci jater a střev. Yzop lékařský podporuje funkci dýchacího systému a normální stav svalů a kloubů.

CBDex® ONCOVIT obsahuje výtažek z technického konopí, který není omamný, není návykový a je získáván v České republice zcela v souladu s platnou legislativou.