Cannabidiol urovnává změny nálad, podrážděnost, zvýšenou citlivost na hlukové a světlené podněty, nebo mírné pnutí hlavy.

Zklidňuje

Endokanabinoidní systém hraje významnou roli v procesu signálů bolesti, přenášenými nerovými receptory. Slibné výsledky ukazují, že aktivace endokanabinoidního systému by v budoucnu mohla být efektivním terapeutickým nástrojem.

Mírní doprovodné projevy

Z trápení může člověka doslova rozbolet hlava. Díky zklidňujícím účinkům CBD, navíc bez jakýchkoli nepříjemných stavů omámení či zkouření, však mohou lidé zvládat různé každodenní zátěž mnohem lépe. Řeč je nejen o náladovosti, ale také např. o podrážděnosti. Víme, jak vám pomoci!

CBDex® MIGREO

CBDex® MIGREO je vhodná pro podporu při zvýšené psychické zátěži, nervovém vyčerpání a stresu. Zcela nový typ produktu kombinuje přírodní frakci a aroma z květů konopí, levandule a koriandru rozpuštěných v neutrálním lipidovém základu**. Levandule přináší zdravý spánek, relaxaci a zklidnění nervové soustavy. Obsah koriandru přispívá k normální činnosti nervové a kardiovaskulární soustavy.

CBDex® MIGREO obsahuje výtažek z technického konopí, který není omamný, není návykový a je získáván v České republice zcela v souladu s platnou legislativou.