Cannabidiol urovnává změny nálad, podrážděnost, zvýšenou citlivost na hlukové a světlené podněty, nebo mírné pnutí hlavy.

Zklidňuje

Endokanabinoidní systém hraje významnou roli v procesu signálů bolesti, přenášenými nerovými receptory. Slibné výsledky ukazují, že aktivace endokanabinoidního systému by v budoucnu mohla být efektivním terapeutickým nástrojem.

Mírní doprovodné projevy

Z trápení může člověka doslova rozbolet hlava. Díky zklidňujícím účinkům CBD, navíc bez jakýchkoli nepříjemných stavů omámení či zkouření, však mohou lidé zvládat různé každodenní zátěž mnohem lépe. Řeč je nejen o náladovosti, ale také např. o podrážděnosti. Víme, jak vám pomoci!

CBDex® MIGREN

CBDex® MIGREN nachází uplatnění jako doplněk zdravého životního stylu s obsahem antioxidačních látek a vitamínů pro tělesnou a duševní pohodu. Dlouhodobé užívání výrazně napomáhá k běžnému fungování a normálnímu životnímu stavu.

CBDex® MIGREN obsahuje výtažek z technického konopí, který není omamný, není návykový a je získáván v České republice zcela v souladu s platnou legislativou.