Cannabidiol působí pozitivně pro zvýšení obranyschopnosti organismu v rámci preventivní péče o celkové zdraví.

Obranyschopnost organismu

Imunitní systém tvoří komplex orgánů a řadíme jej mezi regulační systémy organismu. Jeho hlavním úkolem je ochrana před vnějším a vnitřním nepřítelem. Pokud nám imunitní systém nefunguje správně, jsme náchylnější k různým infekčním onemocněním a čelíme zvýšenému riziku některých nádorových onemocnění. Dalším důsledkem je pomalejší uzdravování organismu.
Endokanabinoidní (signální) systém těla má velký vliv na celou řadu procesů, a obranyschopnost je jedním z těch hlavních. Cannabidiol nepůsobí pouze protizánětlivě, ale hraje také roli v udržování komunikační rovnováhy buněk. „Imunokanabinoidní modulace“ zní sice velmi složitě, ale vězte, že je to prosté udržování harmonie uvnitř vašeho těla – tak aby se mohlo lépe bránit vnějším hrozbám.
CBDex® Imunit je vysoce účinný pro zvýšení obranyschopnosti organismu při snížené imunitě. Nachází uplatnění jako doplněk zdravého životního stylu s obsahem antioxidačních látek pro tělesnou a duševní pohodu. Dlouhodobé užívání podporuje imunitní systém.

CBDex® IMUNIT obsahuje výtažek z technického konopí, který není omamný, není návykový a je získáván v České republice zcela v souladu s platnou legislativou.