Víte jak správně kouřit elektronickou cigaretu? Začínáte, nebo si chcete pouze prověřit, jestli nemůžete nějak zlepšit požitek?

1

Používejte pouze kvalitní e-cigarety

Pouze s kvalitní elektronickou cigaretou ochutnáte skutečnou chuť náplní do elektronických cigaret CBDex LIQUID. Díky tomu, že se nepřepaluje, si můžete užít chuť karamelu a nepřepalovaného přírodního konopí.

2

Vdechujte delší dobu menší intenzitou

Na rozdíl od normálních cigaret není žádoucí potahovat z elektronické cigarety krátce a intenzivně - zkuste raději potáhnout lehce a déle. Prožitek i chuť se zintenzivní a vy se můžete pohroužit do odpočinku.

 

3

Chuť na maximum

Vaping vyžaduje jinou techniku než kouření cigaret. Nechte chvíli páru poválet na jazyku ať se chuť rozvine a až pak vdechněte pomalu do plic.

 

4

Netlačte zbytečně na pilu

Elektronická cigareta potřebuje své pauzy. Nespěchejte, uvolněte se, potáhněte páru cca na 4-5 sekund a pak nechte elektronickou cigaretu půl minuty odpočinout. Požitek vám neuteče, bude intenzivnější, dým bude hustší a vy zažijete to pravé opojení bez omámení. Zvýšíte také životnost své e-cigarety, což se počítá.