bolest třísel u babičky

POLOŽIT OTÁZKUKategorie dotazu: Obecnébolest třísel u babičky
Hana Sobozová zeptal se před 6 roky

Dobrý večer,mám dotaz,babička 87 let silné bolesti třísel způsobené art.kyčelních kloubů-z důvodu onemocnění srdce a vzhledem k věku neoperabilní.Užívá náplasti s opiáty,je po nich hodně spavá a bolest úplně neodstraní.Lékař doporučil zkusit konopí,jde nám o to,jakou dávku použít a v jaké formě,děkuji Hanka S.

1 Odpovědi
CBDex Personál odpověděl před 6 roky

Dobrý den, Hanko,

v případě Vaší babičky Vás ještě odkážeme sem: https://kopac.cz/informace-pro-pacienty/ naleznete zde veškeré informace pro pacienty ohledně léčebného konopí.
V rámci terapie konopím by měl dávku určit lékař, ale obecně je konopí poměrně bezpečné. V případě předávkování THC (psychoaktivní látka obsažená v konopí) mohou nastat stavy úzkosti a paniky, ale tyto odezní.
Konopí je aplikováno inhalací (kouřením nebo vaporizováním), případně z něj lze vyrobit i jiné formy – čípky, mast apod.

Jako podporu stávající terapie můžete zkusit některý z volně prodejných CBD olejů – např. https://eshop.cbdex.cz/tinctura-migren-5-10ml/ případně lokálně domácí konopnou mast (pokud si vyrobíte nebo seženete).

S pozdravem tým
Pomůže Vám tráva