Časté bolesti hlavy a migrény

POLOŽIT OTÁZKUKategorie dotazu: MigrényČasté bolesti hlavy a migrény
Silvie Vrágová zeptal se před 5 roky

Dobrý den, chci se zeptat, netrpím tak častými migrénami, ale spíše častými bolestmi hlavy, že němůžu ani přemýšlet, až mi oči šilhaji!! Zjistila jsem, nebo si spíše myslím, že se mi to stává , když  mám psychickou zátěž.Mám už asi tři roky novou práci, je to práce s lidmi a pořad řeším nějaké konflikti!!!Děkuji moc za radu, prosím jaký vhodný výrobek z konopí, by byl pro mě vhodný.S pozdravem Vrágová Silvie.

1 Odpovědi
CBDex Personál odpověděl před 5 roky

Dobrý den,

je dobré, že nepsychotropní kannabinoidy CBD a CBG poskytují zklidnění a relaxaci. To je to, co od konopí hledáte. Silvie, pro Vás by asi bylo nejvhodnější podpořit spánek a relaxaci, abyste měla dostatek energie na zvládání každodenní náročné práce.
Pokud používáte el. cigaretu, tak by byly vhodné inhalační liquidy z řady pro volný čas – např. RELAX, DREAM nebo NIRVANA.
Pokud upřednostňujete kapky, tak zkuste vyzkoušet TINCTURU NEURO 4+1% https://eshop.cbdex.cz/tinctura-neuro-4-1-10ml/ nebo kombinaci produktů D-PREMA https://eshop.cbdex.cz/tinctura-d-prema-2-10ml/ ráno a G-FORTE https://eshop.cbdex.cz/tinctura-g-forte-5-10ml/ večer.
Měla byste cítit zklidnění psychiky, a zkvalitnění spánku, zejm. jeho hluboké fáze, ve které dochází z výrazné relaxaci a regeneraci nervové soustavy.

S pozdravem
CBDex tým