porucha-spánku

POLOŽIT OTÁZKUporucha-spánku
Lukáš zeptal se před 8 roky

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli by mi pomohli Vaše produkty s potíži se spánkem. Trpím už dlouho poruchou spánku. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
CBDex Personál odpověděl před 8 roky

Dobrý den,
 
konopí má pozitivní vliv na spánek a to i ve formě produktů, které neobsahují omamnou složku. Nezpůsobují změny vnímání, ale dostaví se pocit zklidnění a uvolnění. Kanabidiol (CBD) také prodlužuje během spánku periodu tzv. SWS (slow wave sleep – hluboký spánek, NREM fáze). Spánek se stane hlubším, nepřerušovaným a osvěžujícím, během periody SWS také dochází k očistě mozkové tkáně od volných radikálů a gliové buňky (neuroglie), které mají podpůrnou funkci v nervovém systému, do sebe přijímají cukry, které pak po probuzení používají pro výživu nervových buněk.
Doporučuji produkt CBDex DEPREMA, na který máme ohledně úlevy od nespavosti a zlepšení kvality spánku od stávajících zákazníků kladnou odezvu.  Případně je možné zkusit i CBDex GASTROVIT. Dalším důležitým faktem je také to, že po CBDex můžete řídit motorové vozidlo beze strachu, že byste byl detekovatelný policií při drogovém testu apod.