Cannabidiol působí blahodárně na celá zažívací systém - redukuje průvodní problémy podrážděného žaludku, snižuje nechutenství a výrazně zvyšuje chuť k jídlu.

Pomáhá při nechutenství

Blahodárné působení konopí na zažívací systém je věcí známou po dlouhá století a je uznávané i v moderní medicíně. Mnoho studií popisuje blahodárné působení cannabinoidů, potažmo cannabidiolu pro redukci nechutenství, které nenabízí žádné další látky. Zvyšuje chuť nejen do života, ale i do jídla. To musíte zažít.

Uklidňuje podrážděný žaludek

Cannabidiol má, na rozdíl od THC, zklidňující účinky v celém systému a zažívání není výjimkou. Působí blahodárně na receptory přímo v zažívacím systému, redukuje kreče, bolest a tím uklidňuje podrážděný žaludek - navíc bez vedlejších účinků.

CBDex® GASTROVIT je vysoce účinný pro zklidnění problémů při nevolnosti a nechutenství. Zlepšuje celkový psychický stav, zmírňuje a napravuje doprovodné emocionální projevy stavu nevolnosti, jako je obava z cestování, či pocit strachu z důležitých životních událostí (zkoušky, veřejné vystupování, obava ze selhání apod.). Kromě jiného výrazně zvyšuje i chuť k jídlu.

CBDex® GASTROVIT nachází uplatnění jako doplněk zdravého životního stylu s obsahem antioxidačních látek a vitamínů pro regeneraci a tělesnou pohodu. Dlouhodobé užívání výrazně napomáhá k běžnému fungování a normálnímu životnímu stavu.

CBDex® GASTROVIT obsahuje výtažek z technického konopí, který není omamný, není návykový a je získáván v České republice zcela v souladu s platnou legislativou.