úzkost a deprese

Marcela Kufova zeptal se před 8 roky

Dobrý den,
již půl roku trpím uzkosti, špatně spím, migreny, bolest krční páteře.Problém s psychikou jsem začala mít před rokem, syn onemocněl rakovinou, je mi 52 let.
Užívám Coaxil, na spaní mi bylo dáno Tritico. Není mi dobře, stav se nelepší.Dočetla jsem se o kapkách CBDEX Deprema, myslíte, že by mi mohly pomoci?
Děkuji za odpověd.

1 Odpovědi
CBDex Personál odpověděl před 8 roky

Dobrý den, Marcelo,
 
přírodní konopný výtažek s obsahem cannabidiolu (CBD), který je v produktech CBDex, může pomoci při obtížích, které uvádíte. Ze zkušeností uživatelů můžeme určitě potvrdit efekt zklidnění při úzkostech a bolestech hlavy, zlepšení a prodloužení spánku.
 
Více se dočtete např. zde: http://www.ulekare.cz/clanek/kanabidiol-muze-v-budoucnu-lecit-lidskou-psychiku-20963 nebo zde: http://www.ulekare.cz/clanek/konopi-casem-provereny-bojovnik-proti-bolestem-hlavy-20853
 
Z produktů doporučujeme k pravidelnému užívání buď Vámi zmíněnou Tincturu DEPREMA 2% nebo možná spíše Tincturu MIGREN 5%. Účinek by měl přijít po několika dnech.
 
Ještě upozorňuji že pro zklidnění při onkologických stavech máme: http://eshop.cbdex.cz/tinctura-onkovit-5-10ml/ Funguje na doplnění stravy proti nevolnostem, úzkosti a pro zvýšení odolnosti buněk. Více v tomto článku – bod 5 http://www.ulekare.cz/clanek/kanabidiol-cbd-lecebna-substance-budoucnosti-20230
 
Všechny produkty jsou legální, neomamné a nepsychotropní.
 
Marcelo, přejeme Vám brzké uzdravení a držíme palce!
 
Tým CBDex